نان و گل سرخ

ما در اینجا از دغدغه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه می گوئیم...

برنامه ششم توسعه دزدی ها !

آیت‌الله خامنه‌ای در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های کلی برنامۀ ششم دزدی پیشرفته را به او ابلاغ کرد. کلیات برنامۀ ششم بر سه محور اقتصاد دزدان و فن‌آوری دزدی و فرهنگ دزدی تنظیم شده است . خامنه‌ای تأکید می‌کند ، الگوی دزدی اسلامی «بکلّی مستقل از دزدی نظام سرمایه‌داری جهانی است». او «اولویت دادن به دیپلماسی دزدی اقتصادی با هدف توسعه سرمایه‌گذاری خارجی و ورود به بازارهای جهانی» را برای دزدی های قانونی هدف برنامه ششم می‌داند .   آیت‌الله خامنه‌ای دراین نامه تمام هیئت دولت اسلام را مسخره کرده و نوشته : خاک بر سرهمتون با این آبروریزی های مستمر ! شماها چرا پیشرفته نمیشید ؟ تا کی میخواهید با دکل دزدی و آفتابه دزدی نون حلال در بیارید ؟ آیت‌الله خامنه‌ای نوشت بروید و از دولتهای قبلی یونان یاد بگیرید که کاملا قانونی میلیاردها یوورو را زدند و بردند و تشویق هم شدند . عمل سخت و غیر قانونی هم مثل بلند کردن دکل نکردند ، فقط با همان قوانین بانکی خودشان جیب ملتی را خیلی قانونی خالی کردند . الان کسی هم به آنها کاری ندارد و آزادانه زندگی میکنند !

به گفته یک مقام بلند پایه ، حسن روحانی بعد از خواندن نامه خامنه ای کف کرده بود !

در ادامه مذاکرات هسته ای «مجید تخت روانچی، معاون وزیر خارجه و مذاکره‌کننده ارشد ایرانی در مصاحبه با یک نشریه آمریکایی با ذکر این‌که اگر توافق نهایی اتمی به دست نیاید «دنیا به آخر نمی‌رسد» گفت که حکومت اسلامی ما با اتکاء به قرآن مجید سعی دارد اتکایش به نفت را « به صفر برساند» و در صورت نرسیدن به توافق نهایی، رویکرد ایران، رویکرد «اتکا به خود» یعنی همان دزدی خواهد بود.» وی گفت : سوره های قرآن ۱۱۴ عدد است که برای حل هر کدام از مشکلات راه حل میدهد ! مثلا مشکل بیکاری را با سوره ۱۰۱ حل میکنیم . مشکل تحریم را با سوره اول و مشکل سازندگی را با سوره آخر حل میکنیم . تعدادآیات قرآن ۶۲۳۶ است و برای تمام مشکلا کره زمین راه حل میدهد ! مشکل گرانی را با آیه ۲۰۰۱ حل میکنیم ولایه اوزون را با آیه های ۱۲۳۴ والی آخر…

بعد ازحل مشکلات زمین به این شکل، این بار خودمان کف کردیم ! کف کردیم که این روزها نیروها یا افراد فعال در زمین سیاست ،هر تصمیم یا قدمی را به نام مردم و منافع مردم شروع یا تمام میکنند . این ادعا همانقدر معتبراست که حکومت اسلامی و خامنه ای هم به نام مردم و با سرنیزه برمردم حکومت میکنند! هرتصمیم یا قدمی از طرف هر جریان و پدیده ای به نام مردم وبه کام خودشان را جدی نگیرید . تمام نیروهای موجود مدعی هستند که منافع مردم را بهتر از دیگران تشخیص میدهند یعنی همه جانشان برای منافع مردم در میرود!! اینکه به خاطر مردم یا منافع مردم حالا کمونیست میشود ، فردا اصلاح طلب خواهد شد و یا دیروز قورباغه…البته برای سوژه طنز چیز بدی نیست ! خلاصه اینکه هر قدم یا تصمیمی مبارک خودتان باشد . پای مردم را وسط نکشید که ملقهای سیاسی در هر اندازه و وزنی ، این روزها هیچ ربطی ، تاکید میکنم که هیچ ربطی به مردم یا منافع مردم ندارد !

اسماعیل هوشیار
۰۳٫۰۷٫۲۰۱۵

تاریخ ارسال: شنبه 13 تیر 1394 ساعت 23:16 | چاپ مطلب