X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نان و گل سرخ

ما در اینجا از دغدغه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جامعه می گوئیم...

دستگیری یک میلیون و 678 هزار و 656 نفر طی یک سال!

ابعاد سرکوب و خشونت سازماندهی شده علیه مردم میهنمان و همچنین اعمال بی عدالتی گسترده در دستگاه قضائیه دیکتاتوری مذهبی حاکم بر میهنمان در خبری از سوی یکی از کارگزاران رژیم چهره کریه خود را به نمایش گذاشته است.

بنابراین گزارش مدیر کل پیشگیری های وضعی در معاونت اجتماعی قوه قضائیه حکومت در سخنانی به ابعاد سرکوب ساری و جاری که در ذات رژیم آخوندی است. این چنین اعتراف کرده است: 
ادامه مطلب ...

تاریخ ارسال: شنبه 24 مرداد 1394 ساعت 23:34 | چاپ مطلب

کامنتهای کارگری … این “تشکل” است یا آجان؟!

اعتراض معلمان در روز ٣١ تیر، در میان دست آوردهای زیاد دیگری، نشان دادن ماهیت آن تشکلی نیز بود که ظاهرا این اعتراض را سازمان داده بود. نهادی به نام “شورای مرکزی تشکل‌های صنفی فرهنگیان سراسر کشور”. برنامه این “شورا” چنین تعریف شده بود: “فرهنگیان فرهیخته‌ی کشور برای نشان دادن حسن نیت خود، در این گردهمایی اعتراضی، سکوت خواهند کرد و هیچ برنامه‌ای برای سخنرانی و خواندن مقاله و … ندارند و از سر دادن هرگونه شعار و سرود، چه به صورت فردی و یا گروهی خودداری خواهند نمود و خواسته‌های خود را تنها از طریق پلاکاردهایی که به تایید شورای مرکزی خواهد رسید به گوش مسئولان می رسانند. 
ادامه مطلب ...

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 8 مرداد 1394 ساعت 12:47 | چاپ مطلب

نگاهی طبقاتی به توافق هسته‌ای

بر خوان تحریم‌ها چه کسانی نشسته بودند و اکنون چه کسانی بر خوان توافق هسته‌ای می‌نشینند؟ به یاد بیاوریم قطعنامه‌های شورای امنیت  که در ۲۹ تیر ۱۳۶۶، برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق صادر شد اما با یک سال تاخیر از سوی حاکمان پذیرفته شد.[۱] همچنان که پذیرفتن قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ با عراق زمانی صورت گرفت که منافع هیات حاکمه در خطر قرار گرفت و حتی دیگر نیروهای وفادار به نظام  می‌دیدند که جنگ با  شعارهایی که گفته می‌شد، یعنی “جنگ جنگ تا رفع فتنه” و “آزاد سازی کربلا” شعاری بیش نبود و دیگر نیروهای سپاه حاضر به رفتن به جنگ نبودند . 


ادامه مطلب ...
تاریخ ارسال: دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 21:09 | چاپ مطلب

بیاد زندانیان سیاسی جانباخته در مرداد ١٣۶٧ خورشیدی!

یاد عزیزتان همیشه گرامیست!
بیاد زندانیان سیاسی جانباخته در مرداد ١٣۶٧ خورشیدی!
اسماعیل مولودی ۲ مرداد ۱۳۹۴
جمهوری اسلامی بر دریایی از خون و ترور و جنایت زندگی میکند. 
ادامه مطلب ...

تاریخ ارسال: جمعه 2 مرداد 1394 ساعت 16:14 | چاپ مطلب